MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tazza 7843456

nr 784 3456

Tazza

late 19th century, 48, height: 32, wear.

Sent 1800-tal, 48, höjd: 32

Condition: slitage

1000

SEK 1300

Monday October 22 2012
at 17:03:10