ÖVRIGT / Diverse / Tazza 7843456

nr 784 3456

Tazza

Sent 1800-tal, 48, höjd: 32

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 17:03:10